Producenci

Kryniczanka Woda Mineralna Active 1L

Dostępność: 0
Cena: 2,20 zł 2.20
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]

Opis

Woda średniozmineralizowana.

Niskonasycona naturalnym COze Źródła Zuber

KRYNICZANKA ACTIVE pozyskiwana z ujęcia (Nr 6) wykonanego w dwudziestoleciu międzywojennym (1972 r.) w całości zaprojektowanym i wykonanym pod nadzorem prof. Jana Nowaka - ucznia prof. Rudolfa Zubera.

Woda pozyskiwana z ujęcia charakteryzuje się średnią mineralizacją ( 0,12%) przy stosunkowo niewielkim nagazowaniu naturalnym dwutlenkiem węgla utrzymuje swój skład mineralny. Jony dominujące to wodorowęglany i wapń.

Woda szczególnie polecana dla osób aktywnych zawodowo i fizycznie ze względu na jej właściwości powodujące wyrównywanie gospodarki wodno-elektrolitowej ustroju. Powoduje alkalizację i działa obniżająco na poziom cukru, cholesterolu oraz kwasu moczowego.

Woda posiada naturalny dwutlenek węgla pozyskiwany z odwiertów Zuber.

Kampania marketingowa wody ukierunkowana została na temat związany z aktywnymi kobietami, zgodnie z hasłem " Kryniczanka jest kobietą". Ambasadorami marki są żeńskie sekcje znanych klubów sportowych. Kobieca subtelność i delikatność przeplata się tutaj z walecznością, charakterem oraz jednym słowem, siła kobiet, wyrażana na boisku lub tafli lodu.

Skład wody

OGÓLNA ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW MINERALNYCH: 1361,19 MG/L

ANIONY: wodorowęglanowy - 1013 | chlorkowy - 11 | siarczanowy - 15,0
KATIONY: wapniowy - 277 | magnezowy - 25,8 | sodowy - 14 | potasowy - 2,2
SKŁADNIKI NIEZDYSOCJOWANE: kwas metakrzemowy - 49,5 | kwas metaborowy - 0,08

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl