•  

Promocje
Producenci

Ekologiczne środki czystości BALJA


Codzienne wybory są ważne. To od nich zależy przyszłość naszej planety. Szczególne zadanie wobec problemów środowiska naturalnego spoczywa na producentach. Niesamowicie ważne jest, aby dając konsumentowi to, czego potrzebuje, dać mu też możliwość dokonywania wyborów przyjaznych naturze.

Środki czystości stanowią ważny element każdego domu. Chcemy, żeby były skuteczne, tanie i łatwo dostępne. Przez to czasami nie zwracamy szczególnej uwagi na to, jak skład takiego środka wpływa na nas, na nasze zdrowie i samopoczucie – przecież jest to tak samo ważne, jak dbanie o środowisko. Tworząc własne receptury, zadbaliśmy o to, by były bezpieczne dla zdrowia, ale jednocześnie ekologiczne.

Dlaczego bezpieczne dla środowiska? Nie stosujemy całej gamy związków, które choć pomagają skutecznie usuwać plamy, jednocześnie dewastują przyrodę. Nie stosujemy syntetycznych polimerów ani wodorozpuszczalnej folii (produkowanej z alkoholu poliwinylowego (PVA) – są to związki bardzo słabo i wolno biodegradowalne. Polikarboksylany, fosforany, fosoniany, poliakrylan sodu – każdy z nich będzie na swój sposób szkodził. Czujemy się odpowiedzialni za to, aby nasze produkty nie przyczyniały się do rosnącego problemu degradacji środowiska naturalnego.

Nie tylko nie używamy szkodliwych składników. Nasze produkty zapakowaliśmy w karton i szkło. Dzięki temu każde z nich bez żadnych przeszkód może zostać poddane recyklingowi. Dodatkowo, aby korzystanie z nich było łatwe, ale bez produkowania dodatkowych śmieci, wykorzystaliśmy proces produkcji kartonów tak, aby można było z nich samodzielnie „stworzyć” miarkę.

Wszystkie nasze produkty są odpowiednie dla wegan i wegetarian, nie są również testowane na zwierzętach ani nie zawierają produktów odzwierzęcych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl