O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży artykułów spożywczych. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór produktów, takich jak przyprawy, herbaty, kawy, makarony, mąki, soki, naturalne środki czystości, produkty zielarskie i produkty ekologiczne. Chociaż nie sprzedajemy świeżych produktów, takich jak owoce, warzywa, pieczywo czy mięso, naszym głównym celem jest rozwijanie lokalnego przemysłu spożywczego. Dlatego oferujemy produkty bezpośrednio od rodzimych producentów, co zapewnia wysoką jakość i konkurencyjne ceny. Wspieramy również lokalne biznesy, dostarczając nasze produkty do restauracji, szkół, plebanii, cukierni i szkół podstawowych. Naszym celem jest pokazanie, że zdrowe, smaczne i stosunkowo tanie odżywianie jest możliwe. Jesteśmy dumni z blisko trzydziestoletniego doświadczenia na polskim rynku i nadal dążymy do zapewnienia naszym klientom najlepszych produktów spożywczych.

0

     lata

doświadczenia

Nasza misja

Nasza misja to promowanie zdrowego, smacznego i dostępnego odżywiania poprzez dostarczanie wysokiej jakości artykułów spożywczych od lokalnych producentów. Jesteśmy firmą, która od blisko trzydziestu lat wspiera rozwój polskiego przemysłu spożywczego, oferując szeroki wybór produktów, takich jak przyprawy, herbaty, kawy, makarony, mąki, soki, naturalne środki czystości, produkty zielarskie i ekologiczne. Nasze konkurencyjne ceny i wsparcie dla lokalnych biznesów, restauracji, szkół, plebanii, cukierni i szkół podstawowych, pokazują, że zdrowe i smaczne odżywianie jest możliwe dla każdego.

Nasza wizja

Nasza wizja to propagowanie zdrowego i ekologicznego odżywiania, które jest jednocześnie smaczne i dostępne dla wszystkich. Dążymy do tego, aby lokalny przemysł spożywczy rozwijał się, wspierając rodzimych producentów i lokalne biznesy. Nasze wysokiej jakości produkty spożywcze oferujemy w konkurencyjnych cenach, dostarczając je do restauracji, szkół, plebanii, cukierni i szkół podstawowych. Chcemy pokazać, że zdrowe i smaczne odżywianie może być tanie i dostępne dla każdego.

Nasz zespół

Kierownik sprzedaży.

Robert Kowalski

Monika Lewińska

Specjalista

Specjalista

Marek Adamiec

Kontakt

Nowo powstała marka na polskim rynku, którą stworzyliśmy z myślą o obecnym i przyszłym rynku akcesoriami elektronicznymi. 

Nasza marka:

Godziny otwarcia

pon - pt:  6:30 - 13:00

sobota:    6:30 - 12:00

 

Ecowit to firma zajmująca się sprzedażą artykułów spożywczych, oferująca szeroki wybór produktów od lokalnych producentów. Naszym celem jest wspieranie lokalnego przemysłu spożywczego i promowanie zdrowego i smacznego odżywiania.

Menu

Adres

AGROHURT Rzeszów

ul. Lubelska 46

Hala nr 2, box 23

Kontakt

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.